טלפון

089222524

אימייל

info@puremagics.co.il

שעות פעילות

ראשון -חמישי : 8:00-17:00

אנחנו בחברת פיורמג'יק מאמינים שבריאות איתנה מגיעה משילוב מאוזן של גוף ונפש ותחושת הצלחה ומשמעות הינה קריטית לתחושת האושר האישי.

סקירה המציגה 13 צעדים למימוש עצמי והצלחה בחיים:

מצא את התשוקה שלך:

כדי להצליח, חשוב להגדיר מה אתה רוצה בחיים. שקול לקרוא ספרים או לקחת שיעורים בנושאים שונים עד שתמצא משהו שמעניין אותך. מציאת תחום שאתה נלהב ממנו עוזר לך ליהנות מהצעדים שאתה נוקט לקראת השגת היעדים שלך. בדוק אם יש הזדמנויות קריירה פוטנציאליות באזור התשוקה שלך כשאתה עושה משהו שאתה טוב בו אתה עושה אותו טוב.

הראה מחויבות:

מחויבות פירושה להקדיש את עצמך להצליח ולעבוד קשה בכל הנסיבות. הגדר יעדים לטווח קצר וארוך ופעל כל יום לקראת אלה. הצגת מחויבות יכולה לעזור לך לשמור על מוטיבציה תוך כדי השגת יעדים אלה, במיוחד כאשר אתה משלים משימות שתורמות למטרות הגדולות יותר שלך. יעדים אלו עשויים להיות שאפתניים, אך זכרו לקבוע תוכנית וציר זמן מציאותיים.

לדוגמה, במקום להציב יעד להשלים את הלימודים ולהתחיל קריירה חדשה בשנה אחת, הרשו לעצמכם את הזמן להשלים את השכלתכם ולחפש את העבודה הנכונה. שתף את המחויבויות והמטרות האישיות שלך עם חברים או בני משפחה. אחרים יכולים להניע אותך בזמנים קשים, ואנשים אחרים יכולים לוודא שאתה נשאר אחראי על המחויבויות והפעולות שלך.

למד מהמסע:

במקום להתמקד אך ורק בתוצאות ההישגים שלך, שים לב לצעדים הקטנים (Baby Steps)הדרושים כדי להשיג הצלחה. אם תאפשרו לעצמכם ליהנות מניצחונות קטנים לאורך המסע שלכם, השגת היעדים שלכם יכולה להרגיש ברת השגה יותר, ויש סיכוי גבוה יותר שתישארו על המסלול. כל צעד שאתה לוקח יכול ללמד אותך לקחים שאתה יכול ליישם על יעדים ואתגרים עתידיים.

תהנה מהדרך:

הקפד ליהנות מהצעדים שאתה נוקט לקראת השגת היעדים שלך. בדרך להצלחה יכולים להיות כמה אתגרים, אבל חשוב להוקיר וליהנות תוך כדי לימוד של דברים חדשים. מפגש עם אנשים חדשים יכול להניע אותך ולהפוך את המסע למהנה. ללמוד מה אתה מסוגל יכול להיות מרגש, ולכן חשוב לשמור על המטרות שלך קלות ומהנות כדי לקבל חוויה חיובית רגשית.

תחשוב חיובי:

חשוב לשמור על חשיבה חיובית ולהאמין שתוכל להשיג את המטרות שלך. חשיבה חיובית שומרת על ציפיות גבוהות ומזכירה לך מה אפשרי. יהיו אתגרים וקשיים לאורך הדרך, אבל זכור שהם זמניים ותמשיך להאמין שאתה יכול להצליח. אם עולות מחשבות שליליות, החלף אותן בחיוביות. לדוגמה, אם אתה חושב "לעולם לא אקבל את העבודה הזו", שקול לחשוב "התפקיד הנכון עומד להגיע". תן לעצמך את ההזדמנות ואת הזמן לחשוב על המצב שלך, השתמש רק בשפה חיובית כדי להתנות חשיבה חיובית יותר.

היו כנים עם עצמכם:

אם אתה לא מצליח להגשים את המטרה שלך, ייתכן שתצטרך להיות כנה עם עצמך לגבי הסיבות. לאחר שהגעת להבנה, נסה למצוא פתרון על מנת לדחוף את עצמך להצלחה. אתגר את עצמך לנסות אסטרטגיות חדשות (אי שפיות היא לעשות אותו דבר שוב ושוב ולצפות לתוצאות שונות – אלברט איינשטיין). פירוש הדבר עשוי לשוחח עם המנהל שלך על קידום, להירשם לשיעור קשה במכללה שמעולם לא שקלת בעבר או לחקור תעשיות שונות לעבודה. סקירה כנה של המצב והמטרות שלך מאפשרת לך לקבל החלטות טובות יותר לגבי הצעדים הבאים.

הסר הסחות דעת:

ערכו רשימה של דברים בחייכם שגוזלים את הזמן שלכם או מסיחים את דעתכם. זה יכול להיות הטלפון הנייד, בינג' בנטפליקס או אפילו מכר שגורם לך ללחץ או אי נחת. אתה חייב להגדיר כמות מסוימת של זמן בכל יום כדי לעבוד על השגת המטרה שלך, הקפד להימנע מהסחות דעת נפוצות אלה. בסופו של דבר, ככל שתמשיך לתרגל את ההמלצה הזו, תוכל לשפר את כישורי המיקוד שלך. זה עוזר הן במסע להצלחה והן בעת ​​עבודה בתפקידים עתידיים.

היה תלוי בעצמך?

חשוב להיות תלוי בעצמך על ידי התמקדות בפעולות שאתה יכול לבצע. זה יכול להבטיח לך שלמרות אתגרים, ניסית כמיטב יכולתך. ישנם דברים חיצוניים שאינם בשליטתך, כמו נגיף קורונה או שוק עסקי, אך הקפד להתמקד במה שאתה יכול לשלוט בו, שליטה זו יכולה לעזור לך לבצע משימות באופן רציף וללמוד מתי אתה עשוי להזדקק לעזרה. זה מועיל לסמוך על אחרים לתמיכה רגשית, אבל מיקוד האחריות שלך בעצמך יכול להביא אותך להצלחה.

המשך לתכנן:

היצמד ללוח זמנים כשאתה עובד על המטרות שלך. תן לעצמך אתגרים בהתאם ללוח השנה האישי שלך, כגון "אסיים קורס הכשרה עד סוף השנה" או "אני אנסה שלוש אסטרטגיות שיווק חדשות ברבעון הזה". גם אם אינך משיג את המטרה כמתוכנן, אתה עדיין עוקב אחר ההתקדמות שלך. תעשיות, קריירה והשכלה יכולים להשתנות עם הזמן, לכן חשוב להמשיך לתכנן ולהתאים את המטרות שלך לפי הצורך.

בנה הרגלים טובים

בניית הרגלים טובים יכולה לעזור לך להשיג מטרות, כמו גם ללמוד מיומנויות חשובות כמו מיקוד, ניהול זמן ותשומת לב לפרטים. שקול שגרת בוקר או לילה שבה אתה בוחן את המטרות שלך, קובע משימות שאתה רוצה לבצע וסוקר את לוח הזמנים שלך. על ידי כך, אתה מפתח שגרה שאתה יכול לעקוב אחר יעדים עתידיים. חשוב גם לתת עדיפות למנוחה ולהרגלי בריאות נפשית טובים. מדיטציה של חמש דקות או פעילות גופנית דבר ראשון בבוקר יכולים לשפר את המיקוד והגישה שלך ולעזור לך לבנות את המטרות שלך.

הימנע מעבודה יתרה:

חשוב להתמקד במטרה ולהימנע משחיקה. שמור על המסע שלך פרודוקטיבי אך מהנה, רק כך תוכל להבטיח את המוטיבציה שלך מבלי להתאמץ יותר מדי. המטרה שלך צריכה להיות משהו שמביא לך שמחה. שקול לקחת הפסקות או להשיג יעדים שאינם קשורים ליעדי ההצלחה הגדולים שלך. זה יכול לעזור לך לחזור למשימה שלך עם פרספקטיבה חדשה ולהיות מוטיבציה להתחיל לעבוד שוב.

צור מטרות שניתן לכמת ולבקר:

  1. ספציפי: מטרות ספציפיות פירושן לציין בדיוק מה אתה רוצה להשיג. במקום פשוט לומר שאתה רוצה לזכות בקידום, ציין איזה תפקיד אתה מקווה להשיג.
  2. ניתנים למדידה: ליעדים הניתנים למדידה יש ​​מדדים שבהם תוכל להשתמש כדי לעקוב אחר ההתקדמות שלך. אתה יכול להצהיר שאתה רוצה ללמוד שלוש מיומנויות חדשות בתחום ספציפי ולבקש ממנהל או חבר לבחון אותך.
  3. בר השגה: היעדים הניתנים להשגה הם מציאותיים. במקום לסמן מטרה להיות סמנכ"ל כספים בחברה גדולה בזמן הלימודים, יעד בר השגה עשוי להיות לצבור ידע וציונים שיביאו אותך לתפקיד לאחר הלימודים.
  4. רלוונטי: יעדים רלוונטיים הם אלה שנקבעו מתוך מחשבה על מטרה גדולה יותר. לדוגמה, אתה יכול להגדיר מטרה להשלים את הכשרתך כמנהל מדיה דיגיטלית כדי שתוכל להתחיל כמנהל דיגיטל בחברה עסקית.
  5. מבוסס זמן: היעדים שלך יעילים רק אם יש להם לוחות זמנים מציאותיים. למרות שלוחות הזמנים יכולים להשתנות, תאריך סיום צפוי יכול לעזור לך לשמור על מוטיבציה.

התחילו בקטן:

למרות שאתה מגדיר יעדים שאפתניים, התחלה במשימות פשוטות יכולה לעזור לך להרגיש פרודוקטיבי. אפילו כתיבת המטרות שלך יכולה להיות ההישג הראשון שלך. כמה משימות קטנות שאתה עשוי לשקול לקראת בניית חיים מוצלחים כוללות:

  1. שליחת מייל שאילתה בתחום מקצועי.
  2. עריכת קורות החיים שלך.
  3. "קפה עצה" – קביעת פגישות עם אנשי מקצוע ברשת שלך.
  4. קריאת מאמר על נושא שהינו חלק המטרות שלך.
  5. כל משימה שהושלמה היא כבר הישג מוצלח, לא משנה כמה הם קטנים.

כל המידע הרפואי/שאינו רפואי, לרבות מידע אודות שיטות והמלצות טיפול/מידע תרופתי/גופים מקצועיים/גורמי טיפול, שמופיע באתר, מובא כמידע כללי ואין לראות בו בשום אופן תחליף לייעוץ/טיפול רפואי פרטני על ידי גורם רפואי מוסמך או המלצה על גורם רפואי/גוף רפואי או טיפולי כלשהו, פרטי או מוסדי. האתר נועד לרכז מידע כללי ואין להסתמך על המידע שבו בנפרד ו/או בניגוד ו/או כתחליף לייעוץ רפואי מותאם. כל מידע שמוצג באתר נאסף ו/או נוצר לפי מיטב ידיעת בעלי האתר ומתוך כוונה להנגישו לציבור המעוניין. על כן, יתכן שהמידע יכיל טעויות ו/או אי-דיוקים ו/או שגיאות. כל העושה שימוש ו/או מסתמך על המידע שבאתר עושה זאת על דעתו ואחריותו בלבד. התוכן והמידע שמופיעים באתר אינם מהווים מידע רשמי של משרד הבריאות ו/או בתי החולים ו/או קופות החולים בישראל ו/או הגורמים המבטחים, והוא אינו מופעל בחסות מי מהגורמים הללו. בכל מקרה של סתירה בין המידע המופיע באתר לבין מידע שמופיע באתרים ו/או פרסומים רשמיים של מי מהגופים הללו, יש להסתמך על המידע שבאתרי ו/או פרסומי ספקי השירותים הרפואיים.


מאמרים מומלצים