טלפון

089222524

אימייל

info@puremagics.co.il

שעות פעילות

ראשון -חמישי : 8:00-17:00

חברות יקרות, החלטתי לכתוב לכן טיפים שלא יעלו לכן ביוקר ולמעשה, לא רק יעזרו לכן עם מראה עור זוהר אלא גם יסייעו בשיפור הבריאות הכללית שלכן.

  1. תזונה – בפעם הבאה שאת מוותרת על כל הירקות והעלים הירוקים ומעבירה אותם לצלחת של מישהו אחר, חשבי פעמיים. אני יודעת שלא תמיד הם הכי טעימים כמו הג'אנק פוד שאת אוהבת, אבל הירקות האלה יעזרו לך להשיג עור זוהר. במקום לנשנש צ'יפס וחטיפים לא בריאים אחרים, התחילי לנשנש קצת גזרים, אגוזים מעורבים או מלפפונים. החליפי את המשקאות המוגזים שלך במיצי פירות טריים. אתה תראי שלאחר תקופה קצרה של תזונה נכונה גוון הפנים שלך ישתפר.
  2. ניקיון – כמה פעמים ויתרת לעצמך על ניקוין הפנים בטענה שאת עייפה מדי או המצאת תירוץ אחר? את צריכה להפגין קצת כבוד ואהבה לעור שלך, דאגי לפינוק שלו, אחת הדרכים לעשות החשובות היא לשמור אותו נקי באמצעות תכשיר ניקוי טוב שמתאים לעור שלך.
  3. הגנה מפני השמש – יוצאת מהבית? אל תשכחי למרוח קרם הגנה ולקחת איתך גם כובע וזוג משקפי שמש. מומלץ בחום להישאר בטוחים מכל קרני ה-UV המזיקות. כדאי לנסות להימנע ככל האפשר מחשיפה ישירה לשמש.
  4. לא לגעת בידיים – כן, אנחנו יודעות ששחורים, פצעונים ואקנה הם צרה צרורה. אבל "לפוצץ" אותם משמעו להחמיר את המצב – זכרי כמה פעמים נכנעת לדחף שלך להוציא שחורים או לפוצץ את הפצעונים המציקים האלה. ובכן, כל זה צריך להפסיק מיד אם את רוצה שהעור שלך יהיה ללא רבב, זוהר ונקי מכל צלקות.
  5. שינה, שינה ושינה – בחיינו המהירים, שינה הפכה להיות יותר הכרח מאשר מותרות. אבל אם את רוצה את העור שלך חלק וזוהר אז את צריכה להקפיד על שנת היופי שלך. קחי דוגמה מהשחקנים והשחקניות שלנו שתמיד מדגישים את החשיבות של שינה מספקת. אז כבי את כפתור הנודניק בשעון המעורר ותני לשנת לילה טובה להפעיל את הקסם שלה על העור שלך.
  6. איפור – את מרגישה גאה במאגר מוצרי האיפור שאספת לאורך הזמן? השקעת בהם הרבה זמן וכסף? אם את כל כך גאה בהם מדוע לא הקדשת רגע לצורך לשטוף אותם, מומלץ לשטוף מברשות וכלים על בסיס קבוע כדי להיפטר מכל השאריות כדי שזה לא יחזור לנשוך אותך.
  7. טלפונים – בעולמנו הטכנולוגי להישאר דקה בלי טלפון זהה לביצוע פשע, לא כך? אבל הנה סוד שלא ידעת! הזכוכית בטלפון שלך היא כר גידול לחיידקים, החיידקים הללו מועברים כולם ישירות לעור שלך. מכיוון שהשהייה ללא טלפון אינה אופציה, האפשרות הבאה הטובה ביותר היא להשתמש במגבון אנטי בקטריאלי כדי לנקות את הטלפון שלך כדי לשמור גם על זכוכית המסך וגם על העור שלך נקיים מחיידקים.

כל המידע הרפואי/שאינו רפואי, לרבות מידע אודות שיטות והמלצות טיפול/מידע תרופתי/גופים מקצועיים/גורמי טיפול, שמופיע באתר, מובא כמידע כללי ואין לראות בו בשום אופן תחליף לייעוץ/טיפול רפואי פרטני על ידי גורם רפואי מוסמך או המלצה על גורם רפואי/גוף רפואי או טיפולי כלשהו, פרטי או מוסדי. האתר נועד לרכז מידע כללי ואין להסתמך על המידע שבו בנפרד ו/או בניגוד ו/או כתחליף לייעוץ רפואי מותאם. כל מידע שמוצג באתר נאסף ו/או נוצר לפי מיטב ידיעת בעלי האתר ומתוך כוונה להנגישו לציבור המעוניין. על כן, יתכן שהמידע יכיל טעויות ו/או אי-דיוקים ו/או שגיאות. כל העושה שימוש ו/או מסתמך על המידע שבאתר עושה זאת על דעתו ואחריותו בלבד. התוכן והמידע שמופיעים באתר אינם מהווים מידע רשמי של משרד הבריאות ו/או בתי החולים ו/או קופות החולים בישראל ו/או הגורמים המבטחים, והוא אינו מופעל בחסות מי מהגורמים הללו. בכל מקרה של סתירה בין המידע המופיע באתר לבין מידע שמופיע באתרים ו/או פרסומים רשמיים של מי מהגופים הללו, יש להסתמך על המידע שבאתרי ו/או פרסומי ספקי השירותים הרפואיים.